Často kladené dotazy

Stačí sejmout krytku nabíječky a připojit nabíječku, vše ostatní proběhne automaticky. K nabíjení motocyklu lze použít běžnou zásuvku 120V/220V, jako jsou standardní domácí zásuvky.
Není to nutné, protože displej telefonu Stark VARG je také navržen podle vodotěsných norem IP69K, ale i tak nedoporučujeme stříkat tlakovou myčkou přímo na displej.

Stark VARG je navržen v souladu s normami IP69K, což znamená, že je plně vodotěsný. Nemusíte si tedy dělat starosti s přejezdy řek. Mějte na paměti, že vždy existuje omezení, jak velkému tlaku vody mohou některá těsnění odolat. Motocykl můžete ponořit, ale ne na neomezeně dlouhou dobu. Není to ponorka.

K mytí doporučujeme použít tlakovou myčku, tzv. vapku. Při čištění řetězu je vhodné použít čistič řetězu a kartáč na jeho vyčištění a po zaschnutí řetěz namazat. Zde je video, které obsahuje ukázku, jak Stark VARG bezpečně umýt: BRZY K DISPOZICI.

Kontaktujte nás prostřednictvím support@starkfuture.com
Doporučujeme, abyste motocykl nenechávali delší dobu venku, ale uložili jej uvnitř, abyste snížili potenciální riziko stárnutí nebo poškození způsobené extrémním teplem, chladem nebo jinými povětrnostními podmínkami. Nedoporučujeme trvale skladovat motocykl při teplotě nižší než 10 °C. Pokud je venkovní teplota nižší než -2 °C nebo vyšší než +35 °C, doporučujeme nechat motorku uvnitř.
Zkontrolujte si prosím místní předpisy týkající se registrace terénních vozidel. Například ve většině států USA musí být terénní vozidla povinně registrována. V případě jakýchkoli specifických dotazů nás můžete kontaktovat e-mailem na adrese: support@starkfuture.com.
Ve většině zemí není pro jízdu s motocyklem Stark VARG vyžadován řidičský průkaz, protože se jedná o terénní vozidlo. V případě jakýchkoli specifických dotazů nás můžete kontaktovat e-mailem na adrese: support@starkfuture.com.
Stark VARG se díky tomu, že se jedná o elektrický motocykl, velmi snadno udržuje. Záměrně jsme navrhli motocykl pouze z těch nejkvalitnějších materiálů a optimalizovali naše technické řešení, abychom snížili riziko poškození. Elektrický motocykl má z hlediska servisu blíže k jízdnímu kolu než k motokrosovému motocyklu se spalovacím motorem. Pohonná jednotka by neměla vyžadovat žádnou pravidelnou údržbu, běžný servis vyžaduje pouze hnací ústrojí, odpružení a podvozek. Zde naleznete video návod k servisu vašeho motocyklu: BRZY K DISPOZICI

Podívejte se, co o motocyklu Stark VARG říkají profesionálové a motocyklová média.
https://starkfuture.com/lang/press-and-media

Poměr výkonu a hmotnosti motocyklu Stark VARG je na zcela jiné úrovni než u tradičních benzínových motocyklů. Stark VARG působí jako tradiční motokrosová motorka, ale lépe se na ní jezdí a snadněji se ovládá.

Stark VARG je zkonstruován na základě převratného elektrického hnacího ústrojí, které maximalizuje jízdní výkon. Díky zcela nastavitelným jízdním režimům můžete s jedním motocyklem Stark VARG jezdit stejně jako se čtyřmi nebo pěti různými motocykly s klasickým spalovacím motorem o objemech 50 až 450 ccm.

Na modelu Stark VARG lze jezdit s následujícími rozměry:

Vpředu:
Přední 21palcové motokrosové kolo různých rozměrů.
17palcové supermoto kolo s 3,5palcovým ráfkem.

Vzadu:
18 nebo 19palcové zadní motokrosové kolo různých rozměrů.
17palcové supermoto kolo s 5 palcovým ráfkem.

Ano, za normálních okolností by to neměl být problém. Ujistěte se, že se hroty nedotýkají spodní části blatníků při těžkých přistáních, což závisí na nastavení odpružení, pneumatikách a výběru čepů.

Stark VARG je čistě motokrosový motocykl a lze jej použít i pro průzkum terénu, kdy se tiše pohybuje přírodou vysokou rychlostí, aniž by rušil nebo znečišťoval okolí.

Vnitrostátní předpisy pro terénní vozidla se však liší, a proto se řiďte místními předpisy o povolených trasách a stezkách.

Úplný popis změny nastavení výkonu modelu Stark VARG naleznete zde: VIDEO BRZY K DISPOZICI.

V každém režimu si můžete plně přizpůsobit výkon, brzdění motorem, kontrolu trakce a virtuální setrvačník.

Své jízdy a nastavení výkonu můžete také sdílet s přáteli prostřednictvím aplikace Stark pro Android a iOS.

Ano. Všechny originální náhradní díly pro váš Stark VARG si můžete objednat s expresní přepravou po celém světě zde: https://starkfuture.com/lang/parts-and-accessories.

Ano. Všechny originální náhradní díly proNaše motocykly dodáváme po celém světě v dřevěné truhle na paletě, která je vyřešena tak, aby se snížila spotřeba plastů. V truhle najdete vše, co potřebujete k sestavení motocyklu, včetně příslušného nářadí. Pokud se chcete podívat, jak vypadá dodací box, a pochopit, jak svůj elektrický motokrosový motocykl Stark VARG vybalit a nastavit, podívejte se na naše „příručková videa“ zde: BRZY K DISPOZICI.

Pokud si motocykl vyzvednete u některého z našich prodejců, předem vám ho sestaví. váš Stark VARG si můžete objednat s expresní přepravou po celém světě zde: https://starkfuture.com/lang/parts-and-accessories.

Aktuální předpokládané termíny dodání nových objednávek naleznete na stránce Stark VARG na webu: https://starkfuture.com/lang/products/stark-varg.

USA a Kanada
V případě objednávek z USA a Kanady zasíláme zboží včetně cla (DDP) v souladu s pravidly Incoterms 2010. To znamená, že nebudete platit žádné clo. V ceně uvedené na webu není zahrnuta daň z prodeje, která bude připočtena podle státních předpisů před konečnou platbou. Jakmile je vaše motorka připravena k odeslání, dodání trvá v rámci USA a Kanady 10–14 dní. Zásilky jsou odesílány z místního skladu na Floridě. Dodací lhůta dílů a příslušenství je obvykle 2–5 pracovních dní.

Evropská unie
V případě objednávek v rámci EU zasíláme zboží včetně cla (DDP) v souladu s pravidly Incoterms 2010. To znamená, že nebudete platit žádné další poplatky ani daň z částky uvedené v pokladně při potvrzení objednávky. Přeprava vaší elektrické motorky v rámci zemí EU trvá 5–7 dní. Objednávky v rámci Evropské unie jsou zasílány pozemní přepravou. Dodací lhůta dílů a příslušenství je obvykle 2–5 pracovních dní.

Švýcarsko, Norsko, Spojené království a Island
V případě objednávek ze Švýcarska, Norska, Velké Británie a Islandu zasíláme zboží včetně cla (DDP) v souladu s pravidly Incoterms 2010. To znamená, že nebudete platit žádné další poplatky ani daň z částky uvedené v pokladně při potvrzení objednávky. Dodání trvá přibližně 5 až 7 pracovních dní, jakmile je vaše motorka připravena k odeslání, a 3 až 5 dní v případě dílů a příslušenství.

Austrálie
V případě objednávek z Austrálie zasíláme zboží včetně cla (DDP) v souladu s pravidly Incoterms 2010. To znamená, že nebudete platit žádné další poplatky ani daň z částky uvedené v pokladně při potvrzení objednávky. Jakmile je vaše elektrická motorka připravena k odeslání, její přeprava trvá 10–14 dní. Zásilky jsou odesílány z místního skladu v Sydney. Dodací lhůta dílů a příslušenství je obvykle 2–5 pracovních dní.

Zbytek světa
Objednávky do jiných než výše uvedených zemí budou zasílány formou DAP (Delivered At Place) v souladu s pravidly Incoterms 2010. U těchto objednávek dodání trvá obvykle 15–20 pracovních dní, jakmile je motorka připravena k odeslání. U objednávek nevybíráme DPH, cla a/nebo daně a nemůžeme předvídat, jaké mohou být vaše konkrétní poplatky. Další informace získáte na místním celním úřadě.

Ano, nabíječka na vaši motorku je zahrnuta v ceně. Součástí dodávky je nabíječka a veškeré nářadí potřebné k nastavení motocyklu, abyste mohli začít jezdit hned v den jeho doručení.

Jakmile vám bude oznámeno, že vaše motorka byla odeslána, dorazí k vám během několika dní. Přestože poškození při přepravě není běžné, občas k němu dochází. Před podpisem dodacích listů se ujistěte, že je přepravní bedna při dodání v dobrém stavu.

Pokud zjistíte, že je bedna poškozená, měli byste motocykl před podpisem dokumentů vybalit, a to ještě za přítomnosti řidiče. Pokud je zboží poškozeno, pořiďte fotografie poškození a kontaktujte náš tým zákaznické podpory.

Pokud považujete poškození za závažné, měli byste zásilku odmítnout a kontaktovat naši podporu.

Pokud se poškození jeví jako drobné, můžete zásilku přijmout a informovat náš tým zákaznické podpory. Poté vám můžeme pro poškozené díly zaslat náhradní.

E-mail: support@starkfuture.com

Naše záruční podmínky jsou uvedeny v části Podmínky, kterou naleznete zde: https://starkfuture.com/lang/terms.

Stark VARG je terénní motocykl a není povolen pro silniční provoz. Zkontrolujte si prosím místní předpisy týkající se registrace terénních vozidel.

V případě jakýchkoli specifických dotazů nás můžete kontaktovat e-mailem na adrese: support@starkfuture.com.

Stark Future je společnost založená s cílem dovést motocyklový průmysl k udržitelnosti a výrazně snížit emise CO2 a znečištění plastem. Chceme se stát inspirací ke změně, a to výrobou elektrických motocyklů, které překonávají tradiční technologie spalovacích motorů, od špičkové pohonné jednotky až po vysoce výkonnou baterii s dlouhou životností, lehký podvozek a poctivý design zaměřený na výkon.

Naše sídlo se nachází jen kousek od pokrokové a moderně smýšlející Barcelony – hlavního města motocyklů a centra elektromobilů v Evropě. Vytvořili jsme tým nejlepších lidí v oboru motocyklů a výkonové elektroniky, abychom překonávali normy a zdolávali nové technologické bariéry.

Úplnou prezentaci, která odhaluje náš první produkt – elektrickou motokrosovou motorku Stark VARG – stejně jako naše vývojové procesy, technologie, které vyrábíme, náš postoj k udržitelnosti a hodnoty naší společnosti, najdete zde: BRZY K DISPOZICI

Bohužel ne. Abychom předešli jakýmkoli nedorozuměním, prosíme vás, abyste objednávku zadali přímo na našich webových stránkách nebo prostřednictvím některého z našich prodejců. Pokud máte v tomto ohledu jakékoli dotazy, neváhejte nám poslat e-mail nebo nás kontaktovat na sociálních sítích. E-mail: support@starkfuture.com

Ano. Různé možnosti platby se zobrazí v okamžiku přechodu k pokladně.

Přijímány jsou tyto platební metody: Visa, MasterCard, Amex, PayPal a Maestro.

Pokud jde o další možnosti financování, můžete si také zvolit měsíční splátky prostřednictvím našeho platebního partnera Splitit™.

Vždy se snažíme našim klientům optimalizovat platební řešení, a proto můžeme nabídnout různé možnosti podle toho, v jaké zemi se nacházíte.

Úvodní malá záloha zajistí objednávku. Později, to je těsně před dodáním motocyklu, vám bude vyfakturována konečná platba. Po připsání platby na účet společnosti Stark Future bude objednávka odeslána na uvedenou adresu.

Ano. Pokud si přejete, můžete zaplatit celou částku bankovní kartou nebo nás můžete kontaktovat a my vám poskytneme další pokyny k jiným možnostem platby.

E-mail: support@starkfuture.com

Každý motocykl je vyroben na zakázku podle vašich požadavků, včetně detailů, jako je konfigurace odpružení. Jakmile bude motorka připravena k odeslání, automaticky obdržíte e-mailem fakturu, a pokud ji do 30 dnů nezaplatíte, bude vaše objednávka zrušena. Záloha se použije na úhradu případných stornopoplatků a je nevratná. Žádné další poplatky nebudou účtovány.
Zasíláme téměř do všech zemí světa. Naše motocykly jsou zákazníkům v Kanadě a USA zasílány z našeho amerického skladu. Zákazníkům v Evropě zasíláme motorky z našeho skladu v Barceloně ve Španělsku. Zákazníkům v Asii/Austrálii jsou naše motorky zasílány z našeho australského skladu. V případě dalších dotazů nám prosím dejte vědět e-mailem. E-mail: support@starkfuture.com
Pokud si chcete naplánovat zkušební jízdu, kontaktujte prosím některého z našich prodejců. Najdete je zde: https://starkfuture.com/lang/store
Postup je jednoduchý. Nejprve navštivte stránku produktu Stark VARG a přidejte si motorku do nákupního košíku. Vyberte další příslušenství a součásti, pokud je chcete. Kliknutím přejděte k pokladně. Vyberte požadovaný způsob platby a potvrďte nákup. Pokud si zvolíte bankovní převod, budeme vás kontaktovat, až bude motorka připravena k odeslání. V tomto okamžiku od nás e-mailem obdržíte fakturu s uvedením zbývající částky k úhradě (celková cena minus záloha). Zaplaťte fakturu. Po potvrzení platby vám bude motocykl odeslán. V případě jakýchkoli dalších dotazů nás prosím kdykoli kontaktujte. E-mail: support@starkfuture.com.